ПРО ЗАБУДОВНИКА

Будівельна компанія ТОВ “ЮНІСТЬ ІНВЕСТ”, ЄДРПОУ: 41141270 виконує повний цикл комплексних  будівельно-монтажних робіт, реалізує архітектурні рішення будь-якої складності, професійно упрявляє всіма стадіями проекту, від розробки та узгодження технічної документації до введення об’єкту в експлуатацію.

Спеціалісти наших компаній реалізують проекти з 2002 року, на той час в складі  ТОВ «ІБК «МІСТО», ЄДРПОУ: 32204722 (ЗАБУДОВНИК) та ТОВ «БК «МІСТО», ЄДРПОУ: 33741083 (ГЕНПІДРЯДНИК). За період існування ми здобули репутацію надійного забудовника,  досвідченої компанії, що відрізняється професіоналізмом та високою якістю виконуваних робіт, про що свідчить співпраця з великими корпораціями.

За час роботи наших компаній були реалізовані та введені в експлуатацію такі проекти:

  • Житловий будинок в Київській області., м.Бровари, вул.Постишева, 1в;
  • Житловий будинок в Київській області., м.Вишневе, вул. Машинобудівна, 17а;
  • Житловий комплекс в м. Києві, вул. Ушакова, 1в.

Загальною площею 107 800 м2.

В зв’язку з розширенням видів діяльності наших компаній, шляхом злиття та залучення нових активів  була заснована Компанія ТОВ «ЮНІСТЬ ІНВЕСТ». Таким чином, компанія «ЮНІСТЬ ІНВЕСТ» є безпосереднім послідовником ТОВ «ІБК «МІСТО».

Ми зібрали в своєму складі фахівців вищої категорії. Весь інженерно-технічний склад компанії, має великий досвід і високу кваліфікацію в сфері інженерії та будівельно-монтажних робіт, завдяки чому наша будівельна компанія дає гарантію якісного виконання поставлених завдань з урахуванням дотримання всіх норм будівельного законодавства.

Компанія ТОВ «ЮНІСТЬ ІНВЕСТ» співпрацює з підрядною організацією ТОВ БК«СІТІ-ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ: 42506686, Ліцензія №‎2013056551 від 27 листопада 2018 року.) та ТОВ «АБК «Квадрат» (ЄДРПОУ: 38234050, Сертифікат: Серія АА № 003442 від 23.08.16 р.),  які мають всі відповідні дозволи та ліцензії,  мають можливість проектувати та будувати об’єкти будь-якої категорії та складності, гарантують якість виконання робіт. Фінансове обслуговування забезпечує ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ: 41141270).

Для безперервного виконання технологічних процесів будівельно-монтажних робіт компанія “ЮНІСТЬ ІНВЕСТ” додатково залучає необхідну кількість робочої сили та техніки на договірній основі.

На сьогоднішній день ТОВ «ЮНІСТЬ ІНВЕСТ» займається реалізацією проекту в м.Васильків – ЖК «комфорт» класу «Garden Sky». ТОВ "ЮНІСТЬ ІНВЕСТ", керуючись принципом соціальної відповідальності, плідно співпрацює з Міністерством Оборони України, з метою передачі частки житла, зданого в експлуатацію. Таким чином ми об'єднуємо свої зусилля, щоб  забезпечити  військовослужбовців житлом.

Керівництвом компанії «ЮНІСТЬ ІНВЕСТ» заплановано продовження розробки перспективних проектів «комфорт» та «бізнес» класу у сфері житлової та комерційної нерухомості на 2019-2022 рр.

ЧОМУ МИ:

107 000 кв. м житла

швидкість та якість

індивідуальний підхід

 

ТОВ "ЮНІСТЬ ІНВЕСТ" - Ваш надійний забудовник!

КОНТАКТИ

Юридична адреса: 03035, м. Київ, вул. Льва Толстого, 63, офіс 16

e-mail: unistinvest@gmail.com